Zimowa Akcja Przeglądowa w Mitsubishi Motors

badania

Firma Mitsubishi Motors dba o swoich klientów i w trosce o ich bezpieczeństwo co roku przygotowuje niezwykle atrakcyjną ofertę – Zimową Akcję Przeglądową, aby zachęcić kierowców do sprawdzenia stanu technicznego pojazdu.

Specjalna oferta jest ważna do 16 grudnia, do tej daty użytkownicy aut Mitsubishi mogą dokonać kompleksowego przeglądu przed zimą w autoryzowanych stacjach serwisowych już za jedyne 99 zł. Dodatkowo, przy ewentualnych naprawach za robociznę zapłacą 10% mniej, na zakup akumulatora otrzymają aż 25% zniżki, a na wybrane części eksploatacyjne i serwisowe rabat 20%, zaś zniżką 15% zostały objęte wybrane gadżety i akcesoria. Dodatkowo każdy klient, który zdecyduje się na udział w Zimowej Akcji Przeglądowej otrzyma upominek – rysik/długopis z emblematem Mitsubishi Motors. W autoryzowanych serwisach spod znaku Trzech Diamentów jest już również dostępny zupełnie nowy produkt – oryginalny olej Mitsubishi, który zapewnia długotrwałe i bezawaryjne działanie silników benzynowych i Diesla.

W ramach przeglądu kontroli, przy wykorzystaniu specjalnego testera, zostaną poddane między innymi: stan akumulatora, układu rozruchowego i ładowania oraz oświetlenie pojazdu, ustawienie lamp przednich, działanie i stan piór wycieraczek, stan bieżnika opon i ciśnienie w ogumieniu, stopień zużycia klocków hamulcowych i poziom płynu hamulcowego, poziom płynu spryskiwaczy, poziom płynu chłodzącego i szczelność układu chłodzącego, poziom oleju silnikowego, pasek napędu osprzętu, ogrzewanie i nawiewy oraz pasy bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *